Müşteri Hizmetleri Numarası
( 0 ÜRÜN )
Senetli Satış Avantajımız

Kredi Kartı Olmayanlara Emre Çarşım

Kredi kartınız olsa da, olmasa da Emre Çarşım hep yanınızda!
 
İstanbul ili sınırları içinde bulunan müşterilerimize bütün ürünlerimizde
kredi kartsız taksitli (senetli) alışveriş seçeneği sunuyoruz.

İstanbul dışındaki illerde ikamet edenler için maalesef senetli alışveriş geçerli olmamaktadır. Ancak şöyle bir çözüm sunabiliriz: İstanbul'da ikamet eden bir tanıdığınız veya akrabanız sizin adınıza mağazalarımıza gelerek beğendiğiniz ürünleri sizin adınıza senetli olarak bizden alabilir biz de ürünlerin teslimini sizin bulunduğunuz ile yaparız.

Bitmedi!
Dilerseniz size özel değişen taksitlendirme de yapabiliyoruz. Böylelikle taksitlerinizi
ekonominize göre istediğiniz aylar daha düşük istediğiniz aylar daha yüksek ödeyebilirsiniz.
 
 
Bitmedi!
Ödemelerinizi Emre Çarşım'a gelmeden de yapabilirsiniz. Şaşırmayın! Çok basit.

İstanbul'da ikamet ediyorsunuz ve bizden senetli alışveriş yaptınız. Taksit ödemelerinizi yapmak için mağazamıza gelmenize gerek bulunmamaktadır.  Hatta İstanbul dışına geçici olarak gitseniz bile taksitinizi ödeme konusunda Türkiye genelindeki bankalardan havale veya EFT yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizimle 0212 626 76 31  irtibata geçiniz sorununuzu en kısa sürede çözeriz.  
Bu uygulamadaki amacımız

Emre Çarşım Alışveriş Merkezleri olarak biz her zaman müşterimizin yanındayız. Alışverişleri olabildiğince kolay hale getirip müşterilerimizin kolay huzurlu ve rahat alışveriş yapmalarını sağlamayı, her gün kendimizi daha da geliştirerek hizmet kalitemizi arttırmayı kendimize hedef ve görev olarak görüyoruz.
 
En sağlıklı büyümenin, en iyi reklamın müşteri memnuniyetine bağlı olduğuna inanıyoruz. Müşteri memnuniyeti sayesinde sizlerden aldığımız destek ve güçle yarınlara daha umutla bakıyoruz. Her geçen gün kendimizi yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemekteyiz.
  
Uygulamamız sayesinde alışverişi olabildiğince kolay hale getirmenin mutluluğunu yaşıyor ve sizi de Emre Çarşım  avantajları  ile tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.

Bu site, IdeaSoft®AkıllıE-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.